Bursa
Çok Bulutlu
16.5°

'Hiçbir mazeretimiz olamaz!'

BURSASPOR , 12 Ekim 2019 Cumartesi, 09:54

Zor bir süreçten geçtiklerini belirten Yalçın Koşukavak, "Ancak Süper Lig'e çıkmak için elimizden geleni yapacağız" dedi.

'Hiçbir mazeretimiz olamaz!'

Dün sabahki antrenman öncesinde basın mensuplarıyla sohbet eden Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, futbolda istikrarın önemli olduğunu söyledi. Zor bir süreçten geçtiklerini ancak Süper Lig'e çıkmak için ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden genç teknik adam, "Hiçbir bahane ve mazeretin ardına sığınamayız. Şehir olarak Süper Lig'i istiyoruz. Eleştiriler de olacak futbolun doğasında var. Galibiyet takıma yazılır mağlubiyetlerde fatura teknik direktöre kesilir" diye konuştu. Sakatlıkların sıkıntısını da yaşadıklarını ifade eden Koşukavak, şunları söyledi:

HIRSTAN SAKATLANDILAR

"Zaten bazı bölgelerde eksiklerimiz var. Bunlara sakatlıklar da eklenince doğal olarak sıkıntı yaşıyoruz. Alternatif üretemediğiniz zaman karşılaşmanın içinde hamleleriniz azalıyor. Son dönemde yaşanan sakatlıkların birçoğu darbeye bağlı oldu. Antrenmanda hırstan kaynaklananlar var" dedi. Ligdeki rakiplerinden bazılarının geçen yıllardan kadrolarını koruduğunu vurgulayan Yalçın Hoca, "Bizde böyle bir durum yoktu. Lige başlarken, birçok oyuncumuzun lig tecrübesi yoktu. Biz tecrübeli ve genç oyuncu harmanlı yepyeni bir ekibiz bunun sorununu bazen yaşıyoruz" ifadelerini kullandı.

Bursa'da bir bayram günü
Bursa'da bir bayram günü
Bodrum'da sessiz bayram
Bodrum'da sessiz bayram
Hong Kong'da Çin protestosu
Hong Kong'da Çin protestosu
Denizde milyon dolarlık bayram keyfi
Denizde milyon dolarlık bayram keyfi