Bursa
Çok Bulutlu
21°

Havuz başı Linet

MAGAZİN , 05 Haziran 2020 Cuma, 17:50

Koronavirüs sebebiyle tatile gidemeyen Linet, havuz kenarında bikinisiyle poz verdi. Linet, o anları güneş emojisi ile sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı

Havuz başı Linet

Şarkıcı Linet, koronavirüsten korunmak adına kendisini önlem amaçlı evde karantinaya aldı. Salgın sebebiyle tatile gidemeyen Linet, havuz kenarında bikinisiyle poz verdi.

O anları sosyal medya hesabından güneş emojisi ile yayınlayan Linet'in paylaşımı kısa sürede 6 binden fazla beğeni aldı.

Bir dönem kalça bölgesine yağ enjekte ettirmesiyle gündeme gelen Linet, geçtiğimiz günlerde ise yüzündeki değişimle şaşkına çevirmişti. Kimi takipçisi Linet'in estetik yaptırdığını iddia ederken, kimisi ise uyguladığı fotoşoptan kaynaklanan bir değişim olduğunu dile getirmişti.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan şarkıcı, şunları söylemişti:

Tamamen akşam güneşin azizliği ve güzelliği. Güzel bir ışık yakaladık. Gerçekten photoshop yok. Kalçasına estetik yaptırdığı da iddia edilen Linet, konuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı: Karnıma germe operasyonu yaptırdım. Kalçam daha çıkık duruyor ama büyültme anlamında bir şey yapmadım.