Bursa
Parçalı Bulutlu
12.4°
enBursa Haber

Harun Tekin: 'O sıkıntılar yaşanmayacak!'

BURSASPOR , 30 Mart 2018 Cuma, 12:46

Antalyaspor maçının çok kritik olduğunu belirten Bursaspor'un başarılı kalecisi Harun Tekin, "Geçen seneki durum bizi çok üzmüştü. Burada kalan arkadaşları derinden etkilemişti. Takımın çoğu değişti. Yeni gelen arkadaşlarım var. Bazı sorunlar yaşıyoruz ama ben atlatacağımızı ve geçen seneki gibi sıkıntılar yaşayacağımızı düşünmüyorum" dedi.

Harun Tekin: 'O sıkıntılar yaşanmayacak!'

Bursaspor'un başarılı file bekçisi Harun Tekin önemli açıklamalar yaptı. Antalya yolcuğu öncesi konuşan 29 yaşındaki kaleci şunları söyledi: "Son 4-5 maçtır kritik maçlara çıkıyoruz. Bu maçın da onlardan farkı yok. Önemli bir mücadele olacak bizim için. İnşallah 3 puanla dönersek rahatlayacağız. Maça iyi hazırlandık" dedi.

Geçen sezonki sıkıntıları yaşamayacaklarının altını çizen Harun Tekin şöyle devam etti: "Geçen sene de zor günler geçirdik. Bazen üst üste geliyor, istediklerimizi sahaya yansıtamıyoruz. Baskı oluyor üzerimizde. Bizi de bu durum çok üzüyor. Bu durumda olmamamız gerekiyordu. 2-3 maç alıp rahatlamak istiyoruz. Bu maç çok kritik. Deplasmanda da uzun zamandır galip gelemiyoruz. Bunu da kırmak istiyoruz. Geçen seneki durum bizi çok üzmüştü. Burada kalan arkadaşları derinden etkilemişti. Takımın çoğu değişti. Yeni gelen arkadaşlarım var. Bazı sorunlar yaşıyoruz ama ben atlatacağımızı ve geçen seneki gibi sıkıntılar yaşayacağımızı düşünmüyorum. Bu maçtan 3 puanla dönmek çok iyi. 2-3 maç daha alırsak tehlikede olmayız."

Harun ayrıca Milli Takım'a gidememesiyle alakalı da şu sözleri söyledi; "Ben de çok üzüldüm gidemedim için. Sonuçta bu beni daha da hırslandırdı. Önümüzdeki kampta orada olacağıma inanıyorum"

Haber | Barış YALIM

Floyd Mayweather 11 kilo altınla maça gitti!
Floyd Mayweather 11 kilo altınla maça gitti!
Eşekli kütüphanenin sandıkları 69 yıl sonra bulundu
Eşekli kütüphanenin sandıkları 69 yıl sonra bulundu
O bir 'Yorgun Savaşçı'ydı
O bir 'Yorgun Savaşçı'ydı
Dekoltesi olay oldu
Dekoltesi olay oldu