Bursa
Açık
24°

Hande Yener bile aradı !

MAGAZİN , 09 Haziran 2020 Salı, 15:29

Geçtiğimiz aylarda koronavirüsü yenen şarkıcı Esra Balamir, Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Balamir, "Çok insan aradı ve destek olmaya çalıştı. Demet Akalın'ı söylememe gerek yok, Hande Yener bile aradı. Yıllardır görüşmediğim, konuşmadığım birisi olarak araması çok mutlu etti ve utandım. Benim için sanat camiası nankör çıkmadı" şeklinde konuştu

Hande Yener bile aradı !

Geçtiğimiz aylarda koronavirüsü yenen şarkıcı Esra Balamir, uzun bir aradan sonra ilk kez Nişantaşı'nda görüntülendi. Bir mağazada alışveriş yaptıktan sonra muhabirlerin sorularını yanıtlayan Balamir, yaşadığı zorlu süreçten bahsetti.

"ÇOK KORKMUŞTUM"

Balamir, konuyla ilgili, "İlk öğrendiğim zaman çok korktum tabii ki. Olmadan önce bir sürü video izlemiştim. İnsanların yaşadığı solumun sıkıntıları, ateşli halleri falan... Çok korkmuştum" ifadelerini kullandı. Evinde süreci atlatan Esra Balamir, şunları söyledi:

İlk hafta olduğum zaman biraz korktum. Sonra kendimi iyi hissetmeye başladım ve sadece ateşim yüksekti. İlk haftayı geçirdim ve testim yine pozitif geldi. Sonraki hafta yaptırınca negatif çıktı.

"HANDE YENER BİLE ARADI"

Sanat camiasının nankör olup, olmadığını soran muhabirlere yanıt veren Balamir, şu ifadeleri kullandı:

Vallahi nankör diyemem. Çok insan aradı ve destek olmaya çalıştı. Demet Akalın'ı söylememe gerek yok, Hande Yener bile aradı. Yıllardır görüşmediğim, konuşmadığım birisi olarak araması çok mutlu etti ve utandım. Benim için sanat camiası nankör çıkmadı.