Bursa
Çok Bulutlu
19.7°

Hande Ataizi'den takipçisine sert yanıt: Senin gibi düşünenleri alıyorlarsa...

MAGAZİN , 29 Ağustos 2020 Cumartesi, 17:48

Bir süredir sevgilisi Dinç Aydoğdu ile tatilde olan ve bikinili paylaşımlarıyla takipçilerinin dikkatini çeken oyuncu Hande Ataizi, kendisine yapılan, "Sizin gibi kolay yoldan ünlü olmak için soyunmalı mıyım?" yorumuna kayıtsız kalmadı

Hande Ataizi'den takipçisine sert yanıt: Senin gibi düşünenleri alıyorlarsa...

Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Hande Ataizi, son dönemde Dinç Aydoğdu ile beraberliği ve sosyal medyadaki paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Karantina dönemini sevgilisi ve oğlu ile birlikte evinde geçiren Hande Ataizi, normalleşme sürecinin ardından Bodrum tatiline çıkmıştı. Sosyal medya hesabından sık sık tatilinden kesitleri yayınlayan Hande Ataizi, bu kez bir takipçisinin yorumuna verdiği yanıtla gündeme geldi.

İTÜ Devlet Konservatuvarı'nda öğrenci olduğunu öne süren bir kullanıcı, Ataizi'nin fotoğrafının altına şu yorumu yaptı:

"Ben İTÜ devlet konservatuarında okuyorum da acaba sizin gibi kolay yoldan ünlü olmak için dizilerde veya filmlerde sevişmeli ya da öpüşmeli rollerde mi rol almalıyım yoksa sizin gibi bir filmde tamamen çıplak olarak soyunmalı mıyım? Hani siz Mum Kokulu Kadınlar filminde çırılçıplak soyunarak ünlü oldunuz ya o yüzden sormak istedim size"

Kendisi hakkında yapılan bu yoruma kayıtsız kalmayan, Ataizi takipçisine verdiği yanıtla tepkisini gösterdi: "İstanbul Devlet Konservatuarı'na senin gibi düşünenleri alıyorlarsa yazık, yap belki olursun."