Bursa
Çok Bulutlu
20.1°

Hakan Muhafız için geri sayım başladı

KÜLTÜR-SANAT , 17 Haziran 2020 Çarşamba, 16:37

Netflix'in ilk Türk dizisi Hakan Muhafız'ın dördüncü ve final sezonu, 9 Temmuz'da yayında olacak. Dizinin son sezonunun fragmanı yayınlandı.

Hakan Muhafız için geri sayım başladı

Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Okan Yalabık gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Hakan Muhafız'ın son sezonu için geri sayım başladı. Netflix'te 9 Temmuz'da yayınlanacak olan dizinin konusu şöyle:

"Yedinci Ölümsüz intikam ateşiyle şehri yakmış ve İstanbul'un neredeyse tamamı Ölümsüzlerin karanlığına teslim olmuştur. Muhafız hariç... Kahramanımız şimdi hem insanlığın, hem de Muhafızlar ve Ölümsüzlerin tarihini değiştirmek zorundadır. Artık herkesin kaderinin kendisine bağlı olduğunu bilir. Bu kez başarmaktan başka şansı yoktur...

ZEYNEP, ARTIK HAKAN'IN KARŞISINDA

Bu sezonda kahramanlarımızın dünyası pek çok açıdan tersine döner. Baştan beri Muhafız'ın yanında olan Zeynep, artık karşısındadır. Öte yandan Hakan amaçlarını gerçekleştirmek uğruna düşman saflardan destek almak ve bir Ölümsüzü uyandırmak zorunda kalır. Hakan geçmişin karanlığını aydınlattığında ise taraflar arasındaki dengeler tamamen değişir.

Tarihte iyiyle kötünün savaşında tüm hesaplar ödenirken, Hakan hem geçmişte hem de gümüzde son yüzleşmesini Faysal'la yaşar."