Bursa
Parçalı Bulutlu
2.8°

Hacı Sabancı'nın paylaşımı olay oldu

MAGAZİN , 22 Mart 2020 Pazar, 12:33

Tüm dünyayı hızla etkisi altına alan koronavirüs salgınına önlem amaçlı kendisini karantinaya alan Hacı Sabancı, spor yaptığı anları takipçileriyle paylaştı. Sabancı, birçok kişinin "Evde kal" çağrısı yaptığı günlerde kendisinin dışarıda spor yaptığını düşünen bir takipçisine verdiği "Sakin ol şampiyon, evdeyim" yanıtıyla gündeme geldi

Hacı Sabancı'nın paylaşımı olay oldu

Tüm dünyayı hızla etkisi altına alan koronavirüsün Türkiye'de de ortaya çıkmasının ardından birçok ünlü isim sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla takipçilerine "Evde kal" çağrısı yapıyor. Nazlı Kayı ile bir süredir aşk yaşayan Hacı Sabancı da koronavirüse önlem amaçlı kendisini evinde karantinaya aldı.

SPOR YAPMAYI İHMAL ETMİYOR

Spor tutkusundan vazgeçmeyen Sabancı, açık alanda bisiklet ile kardio yaptığı anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

PAYLAŞIMI OLAY OLDU

Birçok kişinin "Evde kal" çağrısı yaptığı günlerde Hacı Sabancı'nın dışarıda spor yaptığını düşünen bir takipçisi, "İnanamıyorum size. Devlet 'Dışarı çıkmayın' diyor, siz dışarıdasınız spor bahanesiyle. Pes yani!" yorumunu yaptı.

"SAKİN OL ŞAMPİYON, EVDEYİM"

Evlerinde yer alan açık alanda spor yaptığını dile getiren Hacı Sabancı ise o takipçisine verdiği "Sakin ol şampiyon, evdeyim" yanıtıyla gündeme geldi. Sabancı'nın bu cevabı kısa sürede sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girdi. Bunun ardından birçok takipçisi Hacı Sabancı'nın paylaşımına "Ben de istiyorum" ve "Evin manzarası şahaneymiş" şeklinde yorumlarda bulundu.