Bursa
Parçalı Bulutlu
22.1°

GÜMTOB'da 'Ersin Yazıcı' dönemi

MAGAZİN , 19 Kasım 2019 Salı, 00:10

Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Derneği (GÜMTOB) olağan genel kurul toplantısı Almira Otel'de düzenlenen 35. Yıl Yemeği ile birlikte yapıldı.

GÜMTOB'da 'Ersin Yazıcı' dönemi

GÜMTOB Derneği üyelerinin eksiksiz katılımıyla gerçekleşen Olağan Genel Kurulun açılış konuşmasını Başkan Mehmet Haluk Beceren yaptı.

Beceren; "Bizden istenen her türlü hizmeti her daim vermeye hazırız fakat bayrak değişimi gerekiyor sizlerin huzurunuzda bugün bu değişimi de yaptık katılımınıza teşekkür ediyorum" dedi.

Beceren'in ardından söz alan GÜMTOB Derneği'nin yeni başkanı Ersin Yazıcı, "Bana ve ekibime gösterdiğiniz güven için teşekkür ederim, 18 yıldır GÜMTOB ailesine emek veriyoruz, bu ailenin bana verdiği katkılarla bugün karşınızdayım" diye konuştu.

Yazıcı, "Beni bu göreve layık gören GÜMTOB ailesine teşekkür eder tüm yönetim kurulu üyelerimizle güzel ve başarılı işlere imza atmayı temenni ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve TÜROFED Delege Asıl ve Yedek üyeler seçilmesinin ardından geceye özel olarak hazırlanan GÜMTOB 35. Yıla özel pasta kesimi gerçekleşti.

Geceye ait fotoğraflar için tıklayın