Bursa
Az Bulutlu
27.3°

Güllü: Lanet olsun, Allah'a havale ediyorum

MAGAZİN , 23 Temmuz 2020 Perşembe, 12:48

Arabesk ve fantezi müziğinin sevilen sesi Güllü, Meyhane Bursa Kafası'nda sahne aldı. Sahne öncesi enbursa.com mikrofonlarına konuştu. Kadına şiddet sorusunu yönelttiğimiz ünlü sanatçı 'Kesinlikle hayır! Lanet olsun, Allah'a havale ediyorum' diyerek tepkisini gösterdi.

Güllü: Lanet olsun, Allah'a havale ediyorum

Arabesk ve fantezi müziğinin sevilen seslerinden Güllü, geçtiğimiz akşam Meyhane Bursa Kafası mekanında Bursalı sevenleriyle buluştu. Ünlü sanatçı her Çarşamba sahne alacağı mekanda sahne öncesi sorularımızı yanıtladı.

Arabesk ve fantezi müziğinin güçlü sesi Güllü, Muharrem Vurucular'ın sorularını yanıtladı.

GÜLLÜ'NÜN MEYHANE BURSA KAFASI'NDAKİ KONSER DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Pandemi süresince eve kapandığını dile getiren Güllü, sevenlerine müjdeyi verdi.

Single hazırlığında olduğunu belirten sanatçı; ' Single çalışmamız var. 12 şarkılık albüm çalışmamız vardı ancak bir süre bunu dondurduk. Alt yapılarımız her şeyimiz hazır. Bir aksilik olmazsa Eylül ayı gibi 2 şarkılık single çıkartıyoruz. Biliyorsunuz Güllü albümleri genellikle Eylül Ekim aylarında çıkar. Bunalım ayları, insanların parasız olduğu, eşinden ayrıldığı, odun kömür alamadığı, zor zamanlarda geçtiği dönemler. Sonbahar hep hazandır. Bir şarkım var ki hazan, ardından da roman havası gelecek. ' dedi.

Kadına şiddetin arttığını ve gencecik kızlarımızın katledildiğini hatırlattığımız güçlü ses, 'Hayır kesinlikle hayır. Sen daha sormadan sinirlerim bozuluyor, gözüm yaşarıyor. Lanet olsun başka hiç bir şey demiyorum. Allah'a havale ediyorum. Adaletimizde... Bak konuşamıyorum bile, benimde kız evladım var. Oğlumda var. Ben sadece kadına şiddet değil, kadına ve erkeğe şiddete de hayır. Çünkü şiddet gören erkeklerimizde var. Küçücük erkek çocuklarımızda var nelere maruz kalan. Onun için şiddete tamamen hayır. Hele ki dilsiz çocuklarımıza o yavrularımıza onlara tamamen hayır. Konuşamıyorlar duyamıyorlar, sadece yaşadıklarıyla kalıyorlar. Sen ben bir şey olduğunda anlatabiliyoruz ama onlar sessiz, sadece ya miyav ya hav, ya da hiç bir şey konuşamıyorlar. ' diyerek sert bir dille kınadı.