Bursa
Çok Bulutlu
18.3°

Gökçe Bahadır 'Marsel' bebekle tanıştı

MAGAZİN , 07 Ağustos 2020 Cuma, 13:00

Oyuncu Gökçe Bahadır, temmuz ayında doğum yapan arkadaşı Cansu Tosun'u ve oğlunu önceki gün ziyaret etti. Marsel bebekle ilk kez tanışan Bahadır, sosyal medya hesabından birlikte çekildikleri kareleri yayınladı

Gökçe Bahadır 'Marsel' bebekle tanıştı

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'da Vartolu karakterine hayat veren Erkan Kolçak Köstendil ile 2018 yılında evlenen Cansu Tosun, temmuz ayında oğlu Marsel'i kucağına almıştı. Hamilelik sürecinde de yakın arkadaşı Tosun'u yalnız bırakmayan Bahadır, önceki gün Marsel bebek ile ilk kez tanıştı.

BEBEK ZİYARETİ

Cansu Tosun'u ve oğlunu ziyaret eden 38 yaşındaki oyuncu, o anları sosyal medya hesabına ekledi.

"KAVUŞTUK"

Gökçe Bahadır, Tosun ve Marsel bebek ile olduğu kareye "Kavuştuk" notunu düştü. Öte yandan 2003-2006 yılları arasında yayınlanan 'Hayat Bilgisi' dizinde canlandırdığı 'Yeliz' karakteri ile ünlenen Gökçe Bahadır, geçtiğimiz haftalarda tanınmadan önceki dönemlerden bahsederek şu ifadeleri kullanmıştı:

'OSCAR'LIK MÜCADELE'

Çılgınca bir mücadelem vardı. Öncesindeki mücadelemi çeksek Oscar'a aday olabilir... Benim için enteresan bir süreçti. Hiç unutamayacağım anılarla dolu. Çünkü Hayat Bilgisi'nden sonra işler benim için daha da kolaylaştı. Ama tanınmadan önce kendini ispat etme süreci, herkesin kapısını çalma, kapıdan kovuldun bacadan girme süreci, daha heyecanlı aslında.

"BİR SÜRE TRAFİK PROGRAMI SUNDUM"

Şimdi daha zorlu bir süreç tabi o dönemlerde radyo programı yaptım, televizyonda canlı yayın yaptım, bir süre trafik programı sundum, tiyatroda oynadım uzun bir süre. Benim için öyle bir süreç geçti.