Bursa
Açık
22.5°

Gizem Karaca'dan tükenmişlik sendromu açıklaması

MAGAZİN , 23 Ocak 2020 Perşembe, 17:05

Üç yıl önce Kemal Ekmekçi ile evlenen ünlü oyuncu Gizem Karaca tükenmişlik sendromuna yakalandığı iddialarını yalanladı. Karaca, "Kesinlikle doğru değil. Tükenmişlik sendromuna girmek için önce tükenmek gerekiyor. Allah'a şükür benim daha çok enerjim ve heyecanım var" ifadelerini kullandı.

Gizem Karaca'dan tükenmişlik sendromu açıklaması

Şu sıralar Şampiyon dizisinde rol alan Gizem Karaca, kariyerine dair hayallerinin büyüdüğünü dile getirerek, "Rotamı Hollywood yerine Kanada'ya çevirdim. Bir ajansla bağlantı kurdum, ilerleyen zamanlarda sürpriz olabilir" dedi.

Yaklaşık 1.5 yıldır İzmir'de köy hayatı yaşayan Karaca, Milliyet'e verdiği röportajda tükenmişlik sendromuna yakalandığı haberlerinin doğru olmadığını söyledi.

27 yaşındaki oyuncu tükenmişlik sendromu iddiaları hakkında şu ifadeleri kullandı: "Hayır, kesinlikle doğru değil. Tükenmişlik sendromuna girmek için önce tükenmek gerekiyor. Allah'a şükür benim daha çok enerjim ve heyecanım var. Yapmak istediğim bir sürü proje, oynamak istediğim bir sürü karakter var"

Karaca İzmir'de yaşadığı köy hayatına dair, "Huzur, sabır ve sevgi. Onun dışında biraz kendimi dinlemem gerektiğini öğrendim. Günün içinde o kadar hızlı ve kargaşa içinde yaşıyoruz ki durup bir nefes almıyoruz, sahip olduğumuz güzelliklerin farkına varmıyoruz. İzmir'in havası ve insanı bana iyi geldi. Kendime daha fazla vakit ayırma fırsatı verdi" diye konuştu.

"Anne olmak istiyor musunuz?" sorusunu ise Karaca, "Çok istiyorum. Çocuğum dadılarla büyüsün istemem. Yüzde 100 kendimi ona vermek istiyorum. Projelere ara verdiğim bir dönem olduğunda inşallah... O yüzden şimdilik gündemimde yok" diyerek yanıtladı.