Bursa
Çok Bulutlu
18.4°

Genç kaleci Ahmet Çağrı umutlu

BURSASPOR , 19 Ekim 2019 Cumartesi, 08:13

Bursaspor'un U17 Milli Takımı kampında yer alan genç kalecisi Ahmet Çağrı Güney, Lüksemburg'da gerçekleştirilecek Avrupa Şampiyonası elemelerinde başarılı olmak istediklerini söyledi.

Genç kaleci Ahmet Çağrı umutlu

U17 Milli Takımımız, 24-30 Ekim tarihleri arasında Lüksemburg'da katılacağı Avrupa Şampiyonası Eleme Turu karşılaşmalarının hazırlıklarına Riva'da devam ediyor. Pazartesi günü Lüksemburg'a gedecek Milliler'de Bursaspor'u temsil eden genç file bekçisi Ahmet Çağrı Güney, Avrupa Şampiyonası'nda başarılı olmak istediklerini belirterek, 'Kamp süresince güzel bir aile ortamı oluştu. Buradaki ortamı Lüksemburg'a da yansıtmak istiyoruz' dedi.

İLK MAÇ KUZEY İRLANDA'YLA

Elemelerde 24 Ekim'de Kuzey İrlanda ile karşılaşacak olan Türkiye, 27 Ekim'de Lüksemburg ve 30 Ekim'de da İtalya ile karşı karşıya gelecek. 13 grupta ilk iki sırayı alacak takımların yanı sıra en iyi dört üçüncü, elemeleri bay geçen İspanya ve İngiltere ile birlikte Elit Tur'a yükselecek. Elit Tur'da 8 grup lideri ve en iyi 7 ikinci, ev sahibi Estonya 2020 Mayıs ayında düzenlenecek UEFA U17 Avrupa Futbol Şampiyonası finallerinde mücadele edecek.