Bursa
Açık
22.8°

Game of Thrones'un yıldızı itiraf etti: Reddedilmeyi ünlü olduktan sonra öğrendim

MAGAZİN , 10 Eylül 2020 Perşembe, 13:07

Game of Thrones dizisinde Arya karakterine hayat veren Maisie Williams, reddedilmeyi ünlü olduktan sonra öğrendiğini ifade etti.

Game of Thrones'un yıldızı itiraf etti: Reddedilmeyi ünlü olduktan sonra öğrendim

Genç oyuncu Maisie Williams, başka projelerde yer almaya dair "Neredeyse daha zor çünkü hiç hayır denmemişti. Game of Thrones katıldığım ikinci seçmeydi ve kariyerim onunla başladı" dedi.

"Her zaman rekabet vardır ve neler yaptığınızın bir önemi yoktur, her zaman rolleri kaybedeceksiniz" diyen Williams, "Endüstri reddetmek üzerine kurulu. Bunu kesinlikle şimdi öğreniyorum" ifadelerini kullandı.

Genç oyuncu sözlerine şöyle devam etti: "Reddedilmenin üstesinden gelmeyi ve bunu kişisel bir şey olarak görmemeyi... Ancak hayır denmesini öğrenmek gerçekten zor. Bazen 'Ah bu şeydeki rolü almadım' dediğinizde kimsenin sizin için ayıracak vakti yoktur. '10 yılın en başarılı dizisinden çıktın bir dakika bekler misin?' diyorlar. Erken yaşta şöhreti bulmaya dair konuşan Williams, 12 yaşındayken dahi bazı kişilerin kendisinin kötü alışkanlıklar elde edeceğinden endişe duyduğunu belirtti.