Bursa
Parçalı Bulutlu
14.2°

Fransa'da neler yapıyor?

BURSASPOR , 30 Mart 2020 Pazartesi, 15:01

enbursa'ya konuşan Mehmet Zeki Çelik, yaşanan süreci, ligleri ve Bursaspor'u değerlendirdi.

Fransa'da neler yapıyor?

Bursaspor alt yapısının gurur kaynağıdır Mehmet Zeki Çelik...Şu an Fransa'nın Lille kulübünde ülkemizi başarıyla temsil ediyor. A Milli Takımında vazgeçilmez isimlerinden biri olan Mehmet Zeki Çelik, enbursa.com'a birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

Şu an bulunduğu Fransa'da yaşananları anlatan Mehmet Zeki 'Fransa'da şu an hayat durma noktasına geldi diyebilirim.Sokağa çıkma yasağı var ama acil bir iş olduğunda insanlar dışarıya çıkabiliyor.Bende alışveriş dışında evden çıkmamaya dikkat ediyorum. Antrenmanlarımı bazen evin içinde bazen de sitenin bahçesinde yapıyorum.Şimdilik böyle devam ediyor.Umarım en kısa sürede biter bu virüs ve herkes yaşantısına devam eder' dedi.

Türkiye'ye gelmek istediğini ancak şu an bunun mümkün olmadığını ifade eden Mehmet Zeki 'Tabii ki Türkiye ye gelmeyi çok istiyorum ama şu durumda pek mümkün değil. İlerleyen dönemlerde gelirsem benim içinde güzel olacak' dedi.

Liglerin durumuyşla ilgili de konuşan 23 yaşında futbolcu 'Benim düşüncem ligler bu durumda başlamayacak. Zaten gelecek sezonunun hazırlığı derken nasıl bir şey bekliyor bizi bende merak ediyorum. Bizim için kesinlikle zor olacaktır' şeklinde konuştu.

Bursaspor'la ilgili görüşlerini de açıklayan genç futbolcu şunları söyledi. 'Bursaspor'u gerçekten çok seviyorum.Çünkü 7 seneye yakın orada futbol altyapısı aldım. Ve bir çok arkadaşlıklar edindim. Zamanında üzüldüm olaylar oldu ama hiç bir kötü düşüncem yok Bursaspor'a dair.Çünkü o zamanlar A takımda oynamayı çok istiyordum ve olmadı. Benim için hayırlısı böyleymiş. Şu anda da bir çok arkadaşım A takımda oynuyor.İnşallah bu sezon şampiyon olurlar eğer lig başlarsa'

Emirsultan Meydanında tarihi gün
Emirsultan Meydanında tarihi gün
Kars her mevsim bir başka güzel
Kars her mevsim bir başka güzel
Korona o ilçeye hiç uğramadı
Korona o ilçeye hiç uğramadı
Konakalmaz Şelalesi baharla coştu
Konakalmaz Şelalesi baharla coştu