Bursa
Açık
18.9°

FETÖ'cü Nezir'in gönül maceraları!

BURSA , 09 Temmuz 2020 Perşembe, 17:42

FETÖ'nün medya imamı Nezir Asaroğlu'nun 26 yıllık evliliği boyunca eşini defalarca aldattığı ve psikolojik şiddete başvurduğu ortaya çıktı. Nezir'in kendisinden 30 yaş küçük sevgilisinin, Nezir'in eşini tehdit ettiği de dava dosyasında yer aldı.

FETÖ'cü Nezir'in gönül maceraları!

Bursa'da ticari sicili sıkıntılı bir esnaf iken, Bursa'nın ve Türkiye'nin en büyük yerel medya kuruluşu Olay Medya Grubu'na TMSF'nin el koyması sonucu birden zuhur eden Nezir, sektöre de ilk adımını atıyordu. O dönemki TMSF yönetimi tarafından 'şehri tanıdığı' için Olay'ın kasasının başına çöken Nezir, suyun başına oturduğu için kaynaktan kana kana içiyordu. Cep telefonları, takım elbiseler, araç satışları derken Nezir Asaroğlu sayesinde FETÖ'cü yemek şirketi İzgün de Olay'ın kapısından içeri giriyor, kallavi anlaşmalar yapılıyordu.

Yaptığı her şeyin kanuna, kitaba uygun olduğunu üfüren Nezir, her ne hikmetse bu göreve gelebilmek için hem FETÖ'nün Bursa imamı Cansun Sarıyıldız ile hem de FETÖ'nün Bursa'da önde gelen 11 ismi ile görüşerek icazet aldığını dile getirmiyordu. Ama gerçekler elbet ortaya çıkacaktı...

FETÖ'YE METHİYELER

Son yıllarda Bursa'nın başına medya patronu kisvesi ve sözüm ona gazetesiyle musallat olan Nezir'in Bursa'ya akıttığı lağım dilinin FETÖ söz konusu olunca nasıl tamamen değiştiği görüldü. Lügatinden küfür, çamur, çirkef eksik olmayan Nezir'in FETÖ elebaşına methiyeler düzdüğü mesajları da ortalığa saçıldı. 2012 yılında gerçekleşen bir konuşmada FETÖ'nün lideri hakkında 'Bizzat ziyaret ettiğim ve hürmet ettiğim bir alim' diyen sevgi pıtırcığı Nezir, daha sonra ise bu cümleleri kendi kurmamış gibi utanmadan inkar yolunu seçecekti...

OSMANGAZİ'YE SALDIRDI

İlkelerini uzun zaman önce toprağa gömen, Yıldırım'ın verdiği paranın sıcak yüzü başını döndüren Nezir, finansörü Edebali'nin taca çıkmaması için Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'a karşı topyekün saldırıya geçti. Sık sık Dündar'ın aleyhine manşetlerle çıkan Nezir'in Şehir'i Bursa'nın tek derdi Mustafa Dündar'mış gibi davranıyor, attığı adıma dahi karışmaya çalışıyordu. Sosyal medya hesabından Dündar'ın her hareketini paylaşan Nezir, yüzü kızarmadan hizipçiliğe devam ediyor, Dündar'a da FETÖ'cü damgası yapıştırmaya kalkıyordu. Sağdan soldan aldığı paralar sayesinde yayın yapan Nezir, Dündar'ın para saçarak algı belediyeciliği yaptığını söylüyordu. Kim bilir, belki de Nezir'in bu öfkesi Osmangazi'den beklediği vurgunu yapamadığı içindi...

İŞADAMLARINA TEHDİT

Kendisini 17/25 Aralık sonrası 'FETÖ avcısı' ilan eden avcı Nezir, kurbanlarını da bu ekipten seçiyordu. 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası aklına gelen herkesi FETÖ'cü ilan ederek ilan kapmaya çalışan Nezir, sosyal medya hesabından linç ettirmeye çalıştığı isimlerden ise perde arkasında ilan alıyor, cebini dolduruyordu. Dedikoduyu gazetecilik sanan Nezir, hapishanelerde olanları bile an be an sosyal medyadan paylaşıyor, sürekli yorum yaparak suyu bulandırmaktan başka bir şey yapmıyordu. Ama görüntü netti: FETÖ'cü Nezir, FETÖ sopası ile korku politikası güdüyor, bu sayede cebini dolduruyordu...

HEM İHANET HEM ŞİDDET

FETÖ'nün sevgi pıtırcığı, biat erbabı, hocaefendisinin bir tanesi Nezir'in aile kurumuna ve mütedeyyin yaşam tarzına vurduğu darbe de tüm çıplaklığı ile gözler önüne serildi. FETÖ'cü Nezir, 4 çocuğunun annesi, 26 yıllık eşini defalarca aldatırken, aile kurumunun kutsallığını da hiçe saydı. Eşinin hamilelik döneminde ona psikolojik şiddet uygulamaktan utanmayan, bugün bile yüzü kızarmadan vicdan azabı duymadan millete ahlak dersi veren Nezir'in eşinin açtığı boşanma davası için verdiği dilekçe skandalı ortaya koydu.

ALİNUR AKTAŞ'TAN İZNİK KIYAĞI!

Yıllarca sinsi sinsi FETÖ'nün taktikleri ile kendini Bursa'ya otorite olarak yutturmaya çalışan Nezir, rantın büyüğünü ise İznik'te vurdu. İznik'te tarım arazisi olan bir parselin statüsü, Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Nezir Asaroğlu için değiştirilerek imara açıldı. Nezir'e yapılan imar kıyağı TBMM'ye taşınırken, Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise söz konusu kıyağı savunurken Nezir Asaroğlu için 'Allah'a hamdolsun çayını bile içmedim' ifadelerini kullanıyordu.

FETÖCÜ NEZİR'E İZNİK TOKADI

Bursa'da geçtiğimiz aylarda büyük tartışmaya sebep olan ve FETÖ'nün medya imamı Nezir Asaroğlu'nun Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın desteği ile ele geçirmeye çalıştığı arazi hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Salı günü ihaleye çıkılması beklenen ancak son anda iptal edilen ihalenin, gerekli olan kurum görüşlerinin alınmaması sebebiyle iptal edildiği ortaya çıktı.

Olay'a TMSF'nin el koyması sonucu kendini medya sektörünün içinde bulan, Olay'ı FETÖ'ye deyim yerindeyse peşkeş çeken Nezir'in yaşadığı gönül maceraları ortalığa saçıldı. 26 yıl boyunca eşini aldatmaktan çekinmeyen Nezir'in iğrenç tavırlarına dayanamayan eşi, boşanma davası açarken, Nezir'in tüm rezilliklerini de dava dilekçesinde gözler önüne serdi.

Şimdi soruyoruz:

-Millete ahlak satarken, senin yaptığın ahlakla ne kadar bağdaşıyor?

-Hamile eşine psikolojik şiddet uygularken yüzün kızarmadı mı?

-Kendinden 30 yaş küçük biriyle ilişki yaşarken utanmadın mı?

-Yanında çalışan insanlarla yasak ilişki yaşamak ticaret adamlığı ile ne kadar uyuyor?

-Zor zamanlarında eşinden gördüğün destekle ayakta dururken şimdi takındığın bu tavır senin gerçek yüzün mü?

-Yıllardır yutturduğun 'ahlaklı insan' ve 'muhafazakar' masken düştü. Farkında mısın?

-Tüm rezilliklerin tek tek açığa çıktı. Sen kadına şiddetten medet uman bir zavallısın. Utanmıyor musun?

-Eşin senden 700 bin TL tazminat isteyebiliyorsa, senin bu mal varlığın nereden geliyor?

-Yakın geçmişe kadar maddi zorluk çekerken, Olay sonrası kurduğun gazete batarken, sen 'Şehir' denen karalama kağıdını nasıl kurdun?

-Gazetenin finansmanını nasıl sağlıyorsun da yüklü bir tazminat talebiyle karşı karşıya kalıyorsun?

-Zenginleşmende FETÖ'nün payı nedir?

-Önce mobilyacı, sonra giyim mağazası sahibiyken bu noktaya hangi desteklerle geldin? Elinden kim tuttu Nezir?

KENDİSİ HER TÜRLÜ PİSLİĞİN İÇİNDE AMA HERKESE İFTİRA VE ÇAMUR ATMA DERDİNDE! İŞTE NEZİR'İN İĞRENÇLİKLERİ...