Bursa
Açık
20.4°

Fenerbahçe'ye sürpriz öneri! Borja Baston...

SPOR , 18 Temmuz 2020 Cumartesi, 12:26

Gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de, yeni sportif direktör Emre Belözoğlu yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Gözünü İngiltere'ye çeviren Emre'ye Aston Villa tarafından serbest bırakılan Borja Baston önerildi.

Fenerbahçe'ye sürpriz öneri! Borja Baston...

Bu sezon beklentilerin gerisinde kalan ve büyük hayal kırıklığı yaşayan Fenerbahçe, yeni sezonda güçlü bir kadro kurmak için kolları sıvadı. Sezon sonu soprtif direktörlük koltuğuna geçecek olan Emre Belözoğlu transferlerle bizzat ilgileniyor. Forvet hattına takviye yapmak isteyen Fenerbahçe'ye, menajerler Aston Villa'nın serbest bıraktığı İspanyol santrfor Borja Baston'u önerildi. Takvim'de yer alan habere göre Fenerbahçe'de futbolun patronu olan Emre Belözoğlu'nun da scout ekibinden Baston için bilgi istediği öğrenildi.

Bonservisi elinde olan İspanyol oyuncunun Fenerbahçe'nin belirlediği şartlar içinde olması durumunda kadroya katılma ihtimalinin olduğu ifade edildi. 27 yaşında ve 1.86 boyunda olan İsapanyol santrforun güncel piyasa değerinin ise 3.5 milyon Euro civarında olduğu belirtiliyor. Atletico Madrid altyapısında yetişen Baston, Aston Villa dışında Swansea, Alaves ve Real Zaragoza formaları da giymişti.