Bursa
Açık
20.3°

Fatih Portakal'dan yeni paylaşım

GÜNCEL , 28 Ağustos 2020 Cuma, 07:40

FOX TV Ana Haber eski sunucusu Fatih Portakal, kişisel Instagram hesabından fotoğrafını paylaşarak, "TBT falan değil bugün şu an... Önemli olan da bu an... Çünkü bir daha yaşanmayacak. Bitti gitti..." dedi.

Fatih Portakal'dan yeni paylaşım

FOX TV'deki görevinden ayrılarak emekli olan Fatih Portakal, kişisel Instagram hesabından paylaşımda bulundu.

Portakal paylaşımında, "TBT falan değil bugün şu an... Önemli olan da bu an... Çünkü bir daha yaşanmayacak. Bitti gitti..." açıklamasını yaptı.

"Sakalı kesmeyecek olmak da harika. Her gün traş olmamak da... " diyen Portakal, "Zamansız ve plansız yaşamaksa o tartışmasız en güzel..." ifadelerini kullandı.

fox-tv-deki-gorevinden-ayrilan-fatih-portakal-dan-yeni-mesaj-773951-1.

Fatih Portakal, geçtiğimiz günlerde FOX TV'deki görevinden ayrılarak emekli olduğunu açıklamıştı.

Fatih Portakal, kişisel Twitter hesabından açıklama yapmış ve şunları söylemişti:

"10 yıldır gurur duyarak çalışıp, birlikte keyifle yol aldığım FOX Haber'den kendi tercihimle ayrılmaya karar verdim. Sadece, "Ne yapmak istiyorum?" sorusunun cevabını aradım. İçsel devrime ihtiyacım vardı. Kariyer, tanınmışlık, kazanç vazgeçilebilecek şeylerdi.

Başta sağlık, dinginlik, huzur ve aile ise insanın yaşam nedeni. Kararı bu kadar net verdim. Bu yıl ve belki sonrasında toprağın sakin ritminde yaşayıp ruhumu ve bedenimi dengeleyeceğim. Tabiatla olabildiğince bütünleşip kıymetini bilerek yaşam süreceğim. Kalın sağlıkla."