Bursa
Açık
29.5°

Faruk Çelik, Erkan Kamat ile görüştü

BURSASPOR , 02 Eylül 2020 Çarşamba, 23:41

Bursa'da bu akşam yeşil-beyazlı kulübün geleceği açısından son derece önemli bir görüşme gerçekleşti. Devlet eski Bakanı Faruk Çelik, Bursaspor'un yeni başkanı Erkan Kamat ile bir araya geldi.

Faruk Çelik, Erkan Kamat ile görüştü

Bursaspor'un geçen hafta sonu yapılan olağanüstü kongresinde başkanlığa seçilen Erkan Kamat, Bursa siyasetinin önde gelen isimlerinden Faruk Çelik ile bir araya geldi.

Çelik-Kamat görüşmesi Artvin Vakfı'nın Çekirge Saklıbahçe'de düzenlediği özel bir yemeğin ardından gerçekleşti.

Artvin Vakfı'nın düzenlediği yemekli toplantıda sınırlı sayıda gazeteci, vakıf yöneticileri ve Faruk Çelik yer aldı. Toplantıya enBursa.com'dan Cennet Yüzer Cankılıç ve Yüksel Baysal da katıldı.

Toplantının ana gündemini Bursaspor'un durumu oluşturdu.

enBursa.com Yazarı Cennet Yüzer Cankılıç'ın aktardığı bilgiye göre Çelik, "Bursaspor'un valinin başkanlığında oluşturulacak ortak konsensüsle kent dinamiklerinin bir araya gelerek yapacağı işbirliğiyle kurtulabileceğini, borçların aslında öyle ödenmeyecek büyük borçlar olmadığını, geçmiş dönem yönetimlerindeki zihniyetin devamı halinde Bursaspor'un değil Süper Lig'e, buradan daha da aşağılara inmesinin sürpriz olmayacağını" belirtti.

Artvin Vakfı'nın toplantısından sonra Çekirge Saklıbahçe'ye gelen Bursaspor Başkanı Erkan Kamat, Faruk Çelik ile özel bir görüşme gerçekleştirdi.