Bursa
Çok Bulutlu
6.7°

Fantezi ölümle bitti

DÜNYA , 29 Ocak 2020 Çarşamba, 11:22

20 yaşındaki blog yazarı sevgilisiyle fantezi yaptığı sırada olayın dozunu kaçırınca hayatını kaybetti.

Fantezi ölümle bitti

Michelle Michaelis isimli blogger, 21 yaşındaki sevgilisiyle fantezi yaptıkları sırada hayatını kaybetti.Genç blogger, eşarpla boğulma fantezisi yapmak istedi. İkili daha önce de denedikleri fantezi sırasında kendini kaybetti.

Erkek arkadaşı fantezinin boyutunu abartıp eşarbı sonuna kadar sıkınca genç kadın hayatını kaybetti.Sevgilisinin hayati belirtilerini hissetmediği anda korktuğunu söyleyen sevgilisi, bir arkadaşına, sevgilisini giydirip arabaya taşıdığını söyledi.

"Olayı polise bildirmekten korktum" diyen genç adam, bir ortak arkadaşlarından yardım istedi.Kız arkadaşını önce gömmeyi, ardından da yakmayı düşündüklerini söyleyen sevgilisini de korkunç bir son bekliyordu.

Adam bir kaç gün sonra evinin penceresinin altında ölü olarak bulundu.Genç adamın vicdan azabı nedeniyle intihar ettiği düşünülüyor.

Olayın ardından intihar eden adamın yardım aldığı kız arkadaşı durumu polise bildirdi.Suçluluk çektiğini ifade eden kadın, kimseye zarar vermediğini arkadaşına yardım etmek istediğini itiraf etti.

Mahkemede yargılanacak olan genç kadının hafif bir ceza alacağı belirtiliyor.