Bursa
Açık
32.7°

EYTSYDD'den açıklama: O isimlerle görüşeceğiz!

GÜNCEL , 02 Aralık 2019 Pazartesi, 17:29

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) İl Koordinatörü Alper Özüpak, kurulan derneklere bir yenisinin daha eklendiğini duyurdu. Özüpak'ın paylaşımında EYTSYDD'nin gerçekleştireceği görüşmele hakkında da bilgi paylaşımında bulundu.

EYTSYDD'den açıklama: O isimlerle görüşeceğiz!

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) Yönetim Kurulu Başkanı, İl Temsilcileri ve dernek üyeleriyle birlikte genel başkan ziyaretlerine devam ediyor. EYTSYDD salı günü İYİ Parti ile aynı gün öğleden sonra Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş ile görüşecek. Dernek görüşmelerin ikinci gününde ise Saadet Partisi'ni ziyaret edeceklerini açıkladı.

EYTSYDD, Bolu'da alınan kararın ardından Türkiye'nin birçok şehrinde dernek açılışlarına hız verdi. İl Koordinatörü Alper Özüpak, 16'ıncı derneğin Çorum'da kurulduğunu belirtirken, Antalya, Alanya, Bandırma, Çorlu, Samsun, Sinop, Diyarbakır, Mersin ve Trabzon'da da açılışların olacağını açıkladı.

Alper Özüpak, EYTSYDD Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran Özüpak'ın görüşmelerin ardından açıklamalarda bulunacağını duyurdu.