Bursa
Açık
21.6°

EYT Yenikapı mitingine hazır!

GÜNCEL , 25 Mayıs 2019 Cumartesi, 18:46

Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT), 31 Mart yerel seçimlerinden önce olduğu gibi 23 Haziran İstanbul yenileme seçimlerinden önce de meydanlara iniyor. Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) tarafından Yenikapı'da düzenlenecek miting için tüm hazırlıklar tamamlandı.

EYT Yenikapı mitingine hazır!

31 Mart yerel seçimlerinin ana gündeminden biri olan EYT'liler, bir kaz daha meydana iniyor.

EYTSYDD'nin 23 Haziran İstanbul yenileme seçimlerinden önce düzenlediği miting 26 Mayıs (yarın) Pazar günü Yenikapı'da yapılacak.

EYTSYDD miting öncesi bütün hazırlıklarını tamamladı.

EYTSYDD Başkanı Gönül Boran Özüpak ve dernek yöneticileri, Yenikapı Miting alanına giderek, hazırlıkları yerinde inceledi.

Özüpak, tüm EYT'lilerin yanı sıra çalışma hayatında mağdur olan tüm kesimleri ve gençleri mitinge davet ederek, mitingte EYT'nin yanı sıra aylık bağlama oranları, kıdem tazminatı, staj ve çıraklık gibi çalışma hayatının gündemindeki sorunların dile getirileceğini belirtti.

EYTSYDD, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, siyasi parti liderleri ve sendika başkanlarıyla İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını da mitinge davet etti.

EYT HEYETİNİN BİNALİ YILDIRIM'I ZİYARETİNDE NE KONUŞULDU?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'na miting davetleri bizzat adayları ziyaret ederek yapıldı.

EYT HEYETİNİN EKREM İMAMOĞLU'NU ZİYARETİNDE NE KONUŞULDU?