Bursa
Parçalı Bulutlu
26.2°

EYT'ye önemli ziyaret

GÜNCEL , 30 Ocak 2020 Perşembe, 20:53

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkan Yardımcısı Onur Çanakçı, EYT Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne ziyarette bulundu.

EYT'ye önemli ziyaret

Emeklilikte yaşa takılanların hak arayışlarına siyasi partilerin desteği sürüyor.

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkan Yardımcısı Onur Çanakçı, Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gönül Boran Özüpak ile dernek merkezinde bir araya geldi..

Gerçekleştirilen ziyaretin ardından Anadolu Birliği Partisi'nden Onur Çanakcı, "Siyasetten ziyade bireysel olarak buradayım , milyonlarca mağdur insanın geleceği ve yaşam mücadelesine destek vermek için bir araya geldik, misafirperverlikleri için Gönül Hanıma teşekkür ediyorum " dedi.

EYTSYDD Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran Özüpak, "Dernek olarak her gün büyüyen kocaman bir aileyiz , ailemizde her partiye oy vermiş insanlar var ama bizim konumuz siyasetten çok öte mağdurlarımızın geleceğinin planlanması haklarının savunulmasıdır.. Bu haklı mücadelemizde yanımızda olan herkese kapımız açıktır , Onur Çanakçı' ya da ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.