Bursa
Açık
32.7°

EYT'lilerden gündem yaratacak hamle! O kararı aldılar...

GÜNCEL , 03 Kasım 2019 Pazar, 12:30

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran Özüpak konfederasyon kararı alındığını açıkladı.

EYT'lilerden gündem yaratacak hamle! O kararı aldılar...

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Bolu kampında almış olduğu federasyonlaşma kararının ardından bir adım daha attı. EYT'liler her ilde başlatılan dernek açılışlarıyla seslerini daha fazla duyurmaya başladı.

Bununla birlikte EYTSYDD Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran Özüpak, İl Koordinatörü Alper Özüpak ve yönetim ekibinin katılımıyla Kocaeli EYT Derneği'nde çalıştay gerçekleştirildi. Yapılan çalıştayın ardından çok önemli kararlar alındı.

İl Koordinatörü Alper Özüpak bu gelişmeyi sosyal medya hesabından duyurdu.

#EYTKonfederasyonDedi etiketini kullanan Özüpak, "Daha güçlü, daha inançlı, daha organize, daha büyük bir aile olarak yolumuza devam ediyoruz. Ülkemizin en büyük sivil toplum kuruluşu EYT SYD DERNEĞİ" mesajını paylaştı.

Gönül Boran Özüpak'ın yaptığı paylaşımlarda, "EYT, yeni dönemin yol haritasını KOCAELİ'de çizildi. Hakkımız için, alınterimiz için, emeğimiz için ,GÜÇLÜ olmak zorundayız... Güçlü olmanın yolu birlik olmaktan, birarada olmaktan, örgütlü olmaktan geçer." dedi.

Özüpak'ın bir diğer paylaşımında ise, "Konfederasyonlaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen bugün EYTSYDD, Gebze EytSydD'nin açılışıyla meşalemizi GEBZE 'de yakmaya devam ediyor." mesajını paylaştı.