Bursa
Parçalı Bulutlu
29.1°

EYT'lilerden federasyon için ilk adım!

GÜNCEL , 13 Ocak 2020 Pazartesi, 09:06

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD), Marmara'da federasyon oluşturmak için ilk adımı attı.

EYT'lilerden federasyon için ilk adım!

Çorlu EYT Derneği'nin federasyona katılma kararı alarak, beklenen süreci tamamladı. Çorlu'dan gelen bu haber ile Marmara EYT Federasyonu 7 dernekle kurulum aşamasına geçti.

EYTSYD İl Temsilcileri Koordinatörü Alper Özüpak, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Çorlu EYT Dernegimiz de fedarasyona katılma kararını genel kurulda alarak süreci tamamladı. Marmara EYT Federasyonu 7 dernekle kurulum aşamasına girmiş bulunmaktadır.
Trakya EYT Dernegi
Çorlu EYT Dernegi
Gebze EYT Dernegi
Kocaeli EYT Dernegi
BDS (BOLU DÜZCE SAKARYA) Dernegi
İstanbul EYT Dernegi
Bursa EYT Denegi
Haklı davamızda davasına sahip çıkan bütün ülkede sesimizin daha çok duyulması için adayım atıp davasına sahip çıkan dernek başkanlarına ve yönetim kurullarına ve haklı davamızın neferleri üyelerimize teşekkür ederiz.
Her geçen gün daha da büyüyen EYT dernekeieninin tek mamacı gasp edilmiş haklarımızın geri alınması için yasal alanlarda hak mücadelesini vermektir. Bu mücadelede bizi yanlız bırakmayan bütün dostlarımıza teşekkür ederiz.
Çok yakında Marmara EYT Fedarasyonunu kuracagız. Sonrasında Ege ve iç anadolu fedarasyonlarımızı da kurup Eyt Konfederasyonunu kurmak için hep beraber birleşip haklı davamızda sonuna sonuç alana kadar mücadeleye devam edeceğiz.
Bütün mağdur arkadaşımıza hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.