Bursa
Çok Bulutlu
25°

EYT'lilerden bir Twitter rekoru daha

GÜNCEL , 30 Eylül 2019 Pazartesi, 16:10

Seslerini her platformda duyurmaya devam eden EYT'liler hafta sonu Twitter'da yine sanal miting yaptı. EYT'lileri yine bir rekor kırdı ve "#EmeklilikteYaşaTakılanlar" etiketiyle atılan tweet'lerin sayısı 300 bine yaklaştı.

EYT'lilerden bir Twitter rekoru daha

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin (EYTSYDD) Twitter etkinliklerinde yine bir rekor geldi.

"#EmeklilikteYaşaTakılanlar" etiketiyle atılan tweet'lerin sayısı 300 bine yaklaştı.

İzmir EYT Derneği'nin açılış gününe denk gelen sanal miitngte EYT, kısa sürede TT listesine girdi.

EYTSYDD Başkanı Gönül Boran Özüpak, "@EytSydDernegi olarak Federasyonlaşma yolunda bugün @izmirEytSydD 'nin açılışını gerçekleştirdik. Haklı mücadelemizde bizi yalnız bırakmayan, her mecrada yanımızda olan #EmeklilikteYaşaTakılanlar kaderdaşlarımıza teşekkür ederim." dedi.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer de "#EmeklilikteYașaTakılanlar. İl il dalga dalga büyüyerek @EytSydDernegi ile çözüme doğru uğraşıyı yükseltiyor.Yasa ile alınan hakları verilsin sorun bitsin.İktidar daha ne bekliyor.İzmir Derneği de birliği güçlendiren adım oldu.Çözüme kadar hakkınız için sizinleyiz." mesajını paylaştı.

EYTSYDD İl Temsilcileri Koordinatörü Alper Özğka da mesajında "#EytMeşalesiİzmirde Güzel İzmir de güzel insanlarla beraber dernegimizi açıyoruz, hayırlı olsun. İzmir den selamlar" ifadelerini kullandı.