Bursa
Açık
20°

EYT'lilerden başkana ziyaret

GÜNCEL , 08 Ocak 2020 Çarşamba, 00:23

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'u ziyaret ederek EYT hakkında bilgilendirmede bulundu.

EYT'lilerden başkana ziyaret

Emeklilikte yaşa takılanlar kazanılmış haklarınının ellerinden alındığını kapı kapı dolaşarak anlatıyor. Emeklilikte Yaşa Takılanlar Eskişehir Derneği Başkanı Hakan Esdi ve beraberindeki dernek üyeleriyle birlikte Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'u ziyaret etti.

'SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇAĞRI YAPTI'

Başkan Kurt'a kendilerine verdiği destek için teşekkür eden Esdi, "Başkan Kazım Kurt, her zaman emeklilikte yaşa takılanların yanında oldu. Bizlerin sorunlarını gündeme getirdi, yaşadığımız sorunların çözümü için çağrı yaptı. Yanımızda olduğu için kendisine teşekkür ediyoruz" dedi.

Eskişehir EYT SYDD'ye ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Kurt, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen genel kurulda EYT SYDD Başkanı seçilen Hakan Esdi ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik etti. Esdi ve Yönetim Kurulu Üyelerine başarılar dileyen Başkan Kurt, EYT'lilerin bir araya gelerek dernekleşerek birlikte mücadele etmesinin önemine değindi. Başkan Kurt, EYT'lilerin mağduriyetinin bir an önce giderilmesi gerektiğini vurguladı.