Bursa
Açık
20.1°
enBursa Haber

EYT'liler Ekrem İmamoğlu ile buluştu

GÜNCEL , 25 Mayıs 2019 Cumartesi, 15:41

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin (EYTSYDD) yarın Yenikapı'da yapacağı miting öncesi gerçekleşen sürpriz ziyaretlere bir yenisi daha eklendi. EYT heyeti, AK PARTİ adayı Binali Yıldırım'ın ardından CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi.

EYT'liler Ekrem İmamoğlu ile buluştu

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) yöneticileri yarın Yenikapı'da yapılacak miting öncesi ardı ardına ziyaretler gerçekleştirdi.

EYTSYDD Başkanı Gönül Boran Özüpak ve dernek yöneticileri AK PARTİ'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Binali Yıldırım ile yaptıkları görüşmenin ardından CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi.

EYT HEYETİ BİNALİ YILDIRIM İLE NE KONUŞTU?

EYT heyetinin İmamoğlu ile görüşmesine CHP eski Milletvekili ve eski DİSK Başkanı Süleyman Çelebi de katıldı.

İmamoğlu, görüşmede, EYTSYDD heyetine çalışmalarında başarılar dileyerek, yürekten EYT'lilerin yanında olduğunu söyledi.

EYTSYDD Başkanı Gönül Boran Özüpak da derneğin çalışmalarına ilişkin bilgi vererek, Ekrem İmamoğlu'nu yarın Yenikapı'da yapılacak EYT mitingine davet etti.

Görüşmenin ardından EYTSYDD'nin Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret ettik ve Yenikapı Mitingimize davet ettik. Kendisi @EytSydDernegi ne başarılar dileyip, yürekten EYT'nin yanında olduğunu ifade etti. Kendilerine teşekkür ederiz." denildi.