Bursa
Çok Bulutlu
23°

EYT'liler bu hafta sonu da boş durmadı!

GÜNCEL , 30 Eylül 2019 Pazartesi, 12:57

Emeklilikte yaşa takılanlar etkinliklerine hafta sonu da devam etti. İzmir EYT Derneği'nin açılış töreni büyük coşkuya sahne olurken, EYT'liler İstanbul, Çanakkale ve Gebze'de stant açarak üye kayıt işlemlerine devam etti.

EYT'liler bu hafta sonu da boş durmadı!

Federasyonlaşma yolunda adım adım ilerleyen emeklilikte yaşa takılanlar bu hafta sonu da boş durmadı.

4 NOKTADA STANT AÇILDI

Geçen hafta sonu İstanbul Kadıköy'de stant açarak, vatandaşlara EYT'yi anlatan ve üye kayıt işlemleri yapan EYT'liler bu hafta sonu da tanıtım çalışmalarına devam etti.

EYT'liler İstanbul Bakırköy, Çanakkale, Gebze ve Gebze Çayırova'da cumartesi ve pazar günleri stant açarak, üyelik çalışması yaptı.

BOLU'DA KONFERANSA DAVET

Bolu-Düzce-Sakarya EYT Derneği üyeleri de 5 Ekim'de Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun tarafından verilecek konferansın tanıtımını yaptı.

EYT'liler esnafı kapı kapı dolaşarak, konferans davetiyesi dağıttı.

İZMİR'DE EYT DERNEĞİ AÇILIŞI

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşme ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) Başkanı Gönül Boran Özüpak da hafta sonunu İzmir'de geçirdi.

İzmir EYT Derneği'nin açılış töreni geniş bir katılımla yapıldı.

Açılış törenine başta Bursa olmak üzere diğer illerdeki EYT derneklerinden de katılım oldu.

Açılışta konuşan Başkan Özüpak, "Derneğimizin İzmir Şubesi hak arama yolunda mücadele eden bütün arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Sizlerin de katılımlarıyla her geçen gün büyüyoruz. Talebimiz, 1999 yılı öncesı koşullarına göre emeklilik haklarımızın verilmesidir" dedi.

SIRADA TRAKYA VAR

EYT'de açılış törenleri devam edecek.

Trakya EYT Derneği'nin Çerkezköy'deki açılış töreni 6 Ekim'de yapılacak.