Bursa
Açık
25.8°

EYT'liden MHP'li Enginyurt'a mektup

GÜNCEL , 05 Eylül 2019 Perşembe, 14:50

İstanbul Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği yöneticilerinden Arzu Lastikçi, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un makamını ziyaret etti. Meclis tatilde olduğu için Ankara'da bulunmayan Enginyurt ile görüşemeyen Lastikçi, MHP'li vekile mektup bıraktı.

EYT'liden MHP'li Enginyurt'a mektup

İstanbul Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği yöneticilerinden Arzu Lastikçi, Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) Başkanı Gönül Boran Özüpak ile birlikte Meclis'teki görüşmelere katıldı.

Son dönemde EYT'lilere yönelik sert açıklamalarıyla gündeme gelen MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un makamına da giden Lastikçi, MHP'li vekilin makamında olmaması nedeniyle kendisine bir mektup bıraktı.

Lastikçi, söz konusu mektubu, sosyal medya hesabından yayınlarken, şu ifadeleri kullandı:

"8 Eylül Ankara Tandoğan mitingi öncesi Turkiye Büyük Millet Meclisimize de gittik. MHP Ordu Milletvekili Sayın Cemal Enginyurt'la Twitter'da EYT'yi de hedef alıp attığı tweet için görüşmek istedim. Ancak makamında bulamadım. Özel kalemine kendisine teslim edilmek üzere bu notu bıraktım. Biz hain ya da düşman değiliz. Biz güz,de EYT ailesi ve yüce Türk Milletiyiz."

ARZU LASTİKÇİ'NİN ENGİNYURT'UN ÖZEL KALEMİNE BIRAKTIĞI MEKTUP

ANKARA'DA KRİTİK EYT GÖRÜŞMESİ VE O GÖRÜŞMEDEN ÇIKAN SONUÇ