Bursa
Çok Bulutlu
7.7°
enBursa Haber

EYT İstanbul zirvesinin üzerinden 1 yıl geçti

GÜNCEL , 16 Aralık 2019 Pazartesi, 11:47

Bölge toplantıları, mitingler, çalışma zirveleri derken önce federasyon, ardından konfederasyon kurma kararı alan Emeklilikte Yaşa Takılanların İstanbul'da yaptığı büyük toplantının üzerinden tam bir yıl geçti.

EYT İstanbul zirvesinin üzerinden 1 yıl geçti

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) İl Temsilcileri Koordinatörü Alper Özüpak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda EYT'nin son bir yılda önemli bir mesafe katettiğini söyledi.

EYTSYDD'nin bir yıl önce İstanbul'da yaptığı toplantının görüntülerini paylaşan Özüpak, "Tam 1 yıl önce Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde İstanbul toplantımızı yapmışız. Bir yılda yapılan eylem ve etkinliklere baktığımızda sanki beş yıl önceymiş gibi geliyor. Meger bir yılda EYTSYD Derneği neler yapmış? EYT'nin buraya gelmesini sağlayan mücadele arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Önce Gönül Boran Özüpak başkanıma sonra il temsilcisi arkadaşlarıma, dernek başkanlarına ve değerli yöneticilerimizle bize desteklerini esirgemeyen siz degerli EYT kardeşlerim var olun hakkımızı sonuna, sonuç alana kadar yasal alanlarda arayacağız. Hakkım diye mücadele edene EYT'li kardeşlerim var olun."