Bursa
Çok Bulutlu
5.2°

EYT Federasyon olma yolunda bir adım daha...

GÜNCEL , 18 Ağustos 2019 Pazar, 21:33

Gönül Boran Özüpak Başkanlığındaki Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYT SYDD), Bolu kampında alınan kararlar doğrultusunda federasyon olma yolunda hızla ilerliyor. Bu kapsamda Bilecik'te de kurulan EYT derneği üye kayıtlarına başladı.

EYT Federasyon olma yolunda bir adım daha...


Gönül Boran Özüpak Başkanlığındaki Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYT SYDD), Bolu kampında alınan kararlar doğrultusunda federasyon olma yolunda hızla ilerliyor. Bu kapsamda Bilecik'te de kurulan EYT derneği üye kayıtlarına başladı. Gönül Boran Özüpak Başkanlığındaki Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYT SYDD), Bolu kampında alınan kararlar doğrultusunda federasyon olma yolunda hızla ilerliyor.

Bu kapsamda Eskişehir'de de kurulan EYT derneği üye kayıtlarına başladı. EYT SYDD federasyon olma yolunda önemli çalışmalara imza atıyor. Sosyal medya önemli çalışmalar yaparak farkındalık oluşturan ve iller bazında dernekler kuran EYT SYDD'nin Başkanı Gönül Boran Özüpak, Bilecik Dernek binasının açılış kurdelesini kesti. Açılışa Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da katıldı.