Bursa
Parçalı Bulutlu
27°

EYT'den Naci Ağbal'a yanıt geldi

GÜNCEL , 17 Ekim 2019 Perşembe, 17:26

"EYT için kaynak ayrılmadı" diyen Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal'a Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nden (EYTSYDD) yanıt geldi.

EYT'den Naci Ağbal'a yanıt geldi

EYTSYDD İl Temsilcileri Koordinatörü Alper Özüpak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal'ın açıklamasını hatırlatarak, şunları söyledi:

'SONUÇ ALANA KADAR BURADAYIZ'

"Mağduriyetimizi görmüyorlar, duymuyorlar. Haklı davamızda mücadeleye devam edeceğiz. Sonuna, sonuç alana kadar biz burdayız. Sayın Vedat Bilgin'in raporu eninde sonunda açıklanacak ve biz de ne oldugunu anlayacağız.

Bir gecede gasp edilen hakkımızı yine bir gecede geri alabileceğimizi umut ederek birlik ve beraberlik içinde hareket etmeye devam edeceğiz.

Anamızın ak sütü gibi helal olan emekliliğimizi geri almak için mücadele eden bütün arkadaşlarımızı derneklerimize sahip çıkmaya davet ediyoruz."

Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Gebze, Çanakkale, Bolu-Düzce-Sakarya, Kayseri, Eskişehir, Bilecik, Trakya Çerkezköy ve Adana'da EYT derneklerinin resmi olarak faaliyetlerine başladığını hatırlatan Özüpak, EYT'lilere, "Hak mücadelemizde desteğinizi derneklere sahip çıkarak daha çok ses getirmek elimizde." çağrısı yaptı.

NACİ AĞBAL'DAN EYT AÇIKLAMASI