Bursa
Parçalı Bulutlu
19.1°

EYT'den hem açılış hem çalıştay

GÜNCEL , 23 Ekim 2019 Çarşamba, 08:52

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD), federasyonlaşma çalışmalarına devam ederken, yeni dönemin yol haritası da gelecek ay şekillenecek.

EYT'den hem açılış hem çalıştay

EYTSYDD, federasyon oluşumu için dernek açılışlarına devam ederken, yeni dönemin yol haritası da genşi katılımlı bir çalıştayla belirlenecek.

EYTSYDD, Bolu'nun ardından bu kez İzmit'te ikinci çalıştayını yapacak. Çalıştay'ın ardından Gebze Kocaeli EYT Derneği'nin açılış töreni de gerçekleşecek.

EYTSYDD İl Temsilcileri Koordinatörü Alper Özüpak, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:

"2-3 Kasım günlerinde Kocaeli EYT Derneği Başkanı Zekarya Akbulut bey ve yönetim kurulunun ev sahipliğinde 13 EYT Derneğimiz le yeni yol haritamızı belirlemek ve Fedarasyonlaşma yolunda alacağımız kararlarla daha kararlı adımlar atacagımız ikinci çalıştayımızı yapacağız.

Haklı davamızda Çanakkale'den Van'a kadar yeni temsilciliklerimizle daha inançlı, daha kararlı, daha bilinçli ve daha büyük bir aile olarak yolumuza devam ediyoruz.

3 Kasım 2019 Pazar günü Gebze Kocaeli EYT Derneğimizi de açacağız. Emek ve işçi ilçesi Gebze'mizden, bütün mağdur arkadaşlarımızı da açılışımıza davet ediyoruz."