Bursa
Parçalı Bulutlu
32.3°

'EYT'de son noktayı halk koyar!'

GÜNCEL , 19 Kasım 2019 Salı, 09:56

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) İl Temsilcileri Koordinatörü Alper Özüpak, EYT konusunda son sözü halkın söyleyeceğini belirterek, "Bizi oyalayanları unutmayacağız" dedi.

'EYT'de son noktayı halk koyar!'

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) İl Temsilcileri Koordinatörü Alper Özüpak, EYT konusundaki son gelişmeleri değerlendirdi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Özüpak, şunları söyledi:

"EYT için son noktayı da, son durumu da halk belirler. Bütün basın EYT diyor, bütün televizyonlar EYT ile programlar yaparken, bizler sakin olmalıyız ve hakkımız için yasal çerçevede hakkımızı aramalıyız.

Küfür yok, hakaret yok, saygısızlık yok. Haklılığımıza gölge düşürecek hiçbir şeye izin vermiyoruz. Haklı davamızda sonuna, sonuç alana kadar mücadeleye devam edeceğiz.

Bizi tahrik edenlere karşı sessiz sakin olacagız. Bizim haklı davamıza gölge düşürmek isteyenlere izin vermeyip sakinliğimizi, haklılığımızı sonuna kadar korumak için şimdi birlik olma zamanı...

Bizi oyalayanları unutmayacağız. Bize yalan söyleyenleri unutmayacağız. Bizi mağdur edenleri unutmayacağız. Zorluklar içinde hayatımızı sürdürmemize neden olanları asla unutmayıp gereğini yapacağız.

Buradan tekrar yineliyoruz. Bizi gören bizi duyanlarla yol yürüme kararımız devam ediyor."