Bursa
Çok Bulutlu
18.6°

EYT'de hafta sonu mesaisi

GÜNCEL , 06 Ekim 2019 Pazar, 23:47

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran Özüpak ve İl Koordinatörü Alper Özüpak'ın katılımıyla Trakya Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği'nin açılışı yapıldı.

EYT'de hafta sonu mesaisi

Emeklilikte yaşa takılanlar haklı mücadelelerini her ortamda dile getirerek seslerini duyurmaya çalışıyor. Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran Özüpak ve İl Koordinatörü Alper Özüpak ile birlikte bu yolda mücadele eden tüm kaderdaşlarıyla çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

İl Koordinatörü Alper Özüpak'ın geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamada, "Her hafta bir açılış ve mini mitinglerle sesimizi duyurmaya devam ediyoruz" demişti.

Federasyon olma yolunda ilerleyen ve her geçen gün kaderdaşlarıya büyüyen EYTSYDD, dernek açılışlarına bir yenisini daha ekledi.

EYTSYDD Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran Özüpak ve İl Koordinatörü Alper Özüpak'ın katılımıyla Trakya Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği'nin açılışı yapıldı.

"DERNEKLERE DESTEK OLALIM"

İl Koordinatörü Özüpak, "Bizler her hafta hakkımız için mücadeleye devam ediyoruz. Ya siz değerli EYT'li kardeşim bu mücadelenin neresinden tutup taşıyorsunuz? Derneklere maddi manevi destek olalım ve hak aramada ben de varım diyorsan en yakın derneğe gidip üye olmanı bekliyoruz." dedi.

Özüpak, aynı zamanda dernek olarak gün içerisinde neler yapıldığına dair bilgilendirme notu paylaştı.

EYT'LİLER BUGÜN NE YAPTI?

- EYTSYDD olarak Trakya EYT Derneği'nin açılışının yanı sıra Bursa, Gebze ve Çanakkale temsilciliklerinde stant çalışması yaptı.

- Mersin Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği'nin açılmasına dair karar alındı.

- Adana'da EYT Derneği yönetimi oluşturuldu ve dernek açma prosedürlerine başlandı.

- Eskişehir EYT Derneği olağanüstü genel kurul yaparak federasyona katılma kararı alıp mevcut yönetimini yeniledi.

Denizde milyon dolarlık bayram keyfi
Denizde milyon dolarlık bayram keyfi
Hong Kong'da Çin protestosu
Hong Kong'da Çin protestosu
MHP lideri geleneği bozmadı
MHP lideri geleneği bozmadı
Bodrum'da sessiz bayram
Bodrum'da sessiz bayram