Bursa
Çok Bulutlu
19.4°

EYT Başkanı Özüpak'tan Bursa açıklaması

GÜNCEL , 05 Eylül 2020 Cumartesi, 11:28

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) ve Marmara EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak, Bursa EYT Derneğinin Dernekler Masasına şikayet edilmesi üzerine bir açıklama yaptı.

EYT Başkanı Özüpak'tan Bursa açıklaması

Bursa Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği'nin Dernekler Masasına şikayet edildiği iddiasıyla yaşanan gelişmeler üzerine Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) ve Marmara EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak, bir açıklama yaptı.

Bursa EYT Derneği Başkanı Turgay Ölüç'e destek veren Özüpak, şunları söyledi:

"Sorumluluk alan bizler dernekçiliği davamızla öğrendik. Sorarak, yasaların bize emrettiği şekilde. Ama bunu yaparken de kimi zaman hatalarımız olmuyor mu? Elbette oluyor, usul hataları. Hepimiz için tecrübe oluyor.

Buradaki art niyet amaçlarına ulaşamayanların kirli düşünce ve iftiraları ile davamıza zarar vermekten öteye geçmiyor. Çünkü her şeyimizle yasallık çercevesinde yürüyoruz. Emellerine ulaşmak için imkan verdirtmediğimizde kendilerinin gerçek yüzlerini ortaya dökmeleri kaçınılmaz oluyor.

Arkandayım/yızTurgay Ölüç. Davamızda sakinliğimizi koruyacağız. En güzel cevap da cevapsızlığımızdır. Sanmasınlar ki cevap veremiyoruz. Alnımız açık, her şeyimiz şeffaf. Dernek üyesi herkes gidip sorgulayabilir yönetimi.

Cevapsızlığımız sadece edebimiz ve davamıza saygımız ve inancımızdandır. Sevgilerimle."