Bursa
Çok Bulutlu
14.1°

EYT Başkanı Özüpak'tan anlamlı açıklama

GÜNCEL , 03 Eylül 2019 Salı, 18:49

Emeklilikte yaşa takılanların 8 Eylül'de yapacağı miting öncesi Ankara'da temaslarda bulunan EYTSYDD Başkanı Gönül Boran Özüpak, siyasi partileri, sendikaları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, mitinge katılım çağrısı yapıyor. Özüpak, sosyal medya hesabından dikkat çekici bir de paylaşım yaptı.

EYT Başkanı Özüpak'tan anlamlı açıklama

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) 8 Eylül Pazar günü Ankara'da yapılacak miting hazırlıklarını hızlandırdı.

Miting öncesi Ankara'ya giden EYTSYDD Başkanı Gönül Boran Özüpak, siyasi partileri ve sendikaları ziyaret ederek, miitnge katılım çağrısı yapıyor.

EYT'DEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A MİTİNG DAVETİ

Özüpak, bugünkü temasları kapsamında AK PARTİ ve İYİ Parti genel merkezlerine giderek, liderlerin davetiyelerini elden teslim etti.

EYT'DEN BİR DAVET DE İYİ PARTİ'YE

EYTSYDD Başkanı, Ankara'da Türk-İş Genel Merkezini de ziyaret etti. Özüpak ve EYTSYDD yöneticileri, Türk-İş Başkanı Ergün Atalay ve konfederasyon yöneticileriyle görüştü.

Özüpak, Ankara'daki ziyaretlerine sosyal medya üzerinden yapılan farklı yorumlara da kısa ve anlamlı bir yanıt verdi.

Özüpak, "Bizim işimiz siyasetle değil, siyasetçilerle... Cumhurbaşkanımız, hükümetimiz, muhalefet partileriyle" notunu paylaştı.

EYTSYDD heyetinin Ankara'daki temasları yarın da devam edecek.

Bursa'da bir bayram günü
Bursa'da bir bayram günü
Volkswagen'e bir darbe daha
Volkswagen'e bir darbe daha
MHP lideri geleneği bozmadı
MHP lideri geleneği bozmadı
Akyaka hiç bu kadar 'sakin' olmadı
Akyaka hiç bu kadar 'sakin' olmadı