Bursa
Çok Bulutlu
22.5°

Eski güzellik kraliçesinin sır ölümü

MAGAZİN , 16 Haziran 2020 Salı, 12:53

Nijerya'nın eski güzellik kraliçesi ve ülkenin ünlü vaizin eşi Ibidunni Ituah-ighodalo (39) hayatını kaybetti. Kafaları karıştıran vefat sonrası ölüm nedeni hakkında bilgi verildi.

Eski güzellik kraliçesinin sır ölümü

Nijerya'nın eski güzellik kraliçesi ve ülkenin ünlü vaizin eşi, Ibidunni Ituah-ighodalo (39) hayatını kaybettiği bildirildi. Nijerya'nın Lagos kentinde iş insanı olan eski güzellik kraliçesi ayrıca eşiyle birlikte Trinity House'da vaazlar veriyordu. 40'ıncı doğum gününü kutlamaya hazırlanan Ibidunni Ituah-ighodalo, ülke çapında koronavirüs hastaları için karantina merkezleri açmayı planlıyordu.

Eski güzellik kraliçesinin eşi vaiz Ituah Ighodalo, haberi aldığında yıkıldığını ifade etti. Eşini kaybeden Ighodalo,"Eşim ile birlikte koronavirüs hastaları için karantina merkezi açacaktık. Bütün hazırlığımızı yaptık ancak, kendisini kaybetmenin derin acısını yaşıyorum" diye konuştu.

bidunni Ituah-ighodalo'nun ölüm nedenine ilişkin hiç bir açıklama yapılmazken, Nijer medyasından bazıları kalp krizi geçirdiği, öldürüldüğü ya da corona virüs salgını sonucu hayatını kaybettiğini ileri sürdü.