Bursa
Gökgürültülü Sağanak
21.5°

Erkan Kamat mazbatasını aldı

BURSASPOR , 01 Eylül 2020 Salı, 15:34

Erkan Kamat bugün resmen mazbatasını aldı. Törene Mesut Mestan'da katıldı.

Erkan Kamat mazbatasını aldı

Bursaspor'da Erkan Kamat düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Divan Başkanı İdris Sevinç, Olağanüstü Kongre Divan Kurulu Başkanı Emre Akçil ve eski Başkan Mesut Mestan'ın da katıldığı törende Kamat, Bursaspor'u layık olduğu yerlere taşıyabilmek için çok çalışacaklarını söyledi.

Kamat, kulüp bilgilerinin Mesut Mestan yönetimi tarafından kendilerine eksiksiz verildiğini belirterek 'Mesut Mestan yönetimi kulüp ile ilgili bilgileri bizlere en iyi şekilde iletmişlerdir. Bu mazbatanın değerini ve kıymetini biliyoruz. İbrahim Yazıcı'nın fotoğrafını buraya koymamızın nedeni ona duyduğumuz saygıdan dolayıdır. Sosyal medyada yapılan eleştirilerde bilgi eksikliği vardır. Özlüce Tesisleri'nde merhum Başkanımız İbrahim Yazıcı'nın başka fotoğrafları da var. Bu konunun başka yönlere çekilmesini tasvip etmiyorum." dedi.

Mesut Mestan ise Erkan Kamat'a teşekkür ederken 'Görevimizi Erkan Kamat'a gönül rahatlığı ile teslim ediyoruz. Kendilerine her zaman yardımcı olmaya çalışacağız. İnşallah her şey yolunda gider ve çok başarılı olurlar." diye konuştu.