Bursa
Parçalı Bulutlu
26.1°

Ergünkent'ten Bursa'ya değer katacak bir proje daha: Bulvar Plus

BURSA , 15 Ağustos 2020 Cumartesi, 14:27

İnşaat sektöründe kalitenin en güvenli adresi Ergünkent, çıtayı bir adım daha yükseltiyor. Ergünkent İnşaat, Bursa'ya değer katacak yeni projesi Bulvar Plus'ta ilk kazmayı vurdu.

Ergünkent'ten Bursa'ya değer katacak bir proje daha: Bulvar Plus

Ergünkent İnşaat, Bursa'nın yeni gelişim bölgesi Nilüfer'in Balkan Mahallesine değer katacak Bulvar Plus projesinin inşaasına başladı.

Bulvar Plus, Görükle'nin tüm alt yapı ve ulaşım olanaklarına sahip Balkan Mahallesi Bulvar üzerinde yer alan 18 bin metrekarelik alanda yükselecek.

BALKAN MAHALLESİNE DEĞER KATACAK

6 bin metrekaresi ticari alanlara ayrılan proje 8 blok ve 264 konuttan oluşacak. Projede 222 adet 3+1, 42 adet 3+1 dubleks daire yer alacak.

Bulvar Plus, sosyal donatı alanları, kapalı otopark ve yüzme havuzu gibi özellikleri ile bölgesine değer katacak.

GÜVENLİK VE KALİTE ÖN PLANDA

Modern iş yerleri ve konutların yükseleceği 8 blokluk projenin deprem dayanıklılığı ve kalite standartları en yüksek düzeyde olacak.

YÜZDE 20 PEŞİN 48 AY SIFIR FAİZ

Bulvar Plus'ta inşaat çalışmaları başlarken, projenin ön satış işlemleri için hazırlıklar da tamamlandı. Yatırımcıları finansal maliyetlerden korumayı ve faiz yükünü ortadan kaldırmayı amaçlayan Ergünkent İnşaat, avantajlı ödeme seçenekleri hazırlandı. Buna göre, yüzde 20 peşinat ve sıfır faizli 48 ay vadelerle Bulvar Plus'tan konut sahibi olmak mümkün olacak.

'GÖRÜLMEMİŞ FİNANSAL İMKAN'

Ergünkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, yeni bir projeye başlamanın heyecanını yaşadığını belirterek, "Bütün projelerimizde olduğu gibi Bulvar Plus'ta da kalite ve güvenlik temel önceliğimiz. Bursamızın gelişime en açık bölgesi Balkan Mahallesine artı değer katmayı hedefliyoruz. Bursalılar bugüne kadar görülmemiş finansal imkanlarla Bulvar Plus'ta yatırım yapma imkanına sahip olacak. Yatırımcılara böyle bir fırsatı sunduğumuz için de ayrıca mutluyuz" dedi.

BULVAR PLUS PROJESİNDEN KARELER

Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi 0-553-701 18 16 no.lu telefondan alınabilir