Bursa
Çok Bulutlu
27.9°

Erdoğan: Her geçen gün daha iyi konuma geliyoruz

GÜNCEL , 28 Ağustos 2020 Cuma, 14:42

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı çıkışı gündeme ilişkin olarak kısa değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan, "Ülkemiz her alanda ekonomide, ulaşımda, enerjide devamı gelecek geliyor. Her geçen gün daha iyi konuma geliyoruz. Sizlerden dua bekliyoruz, bizler de bu yolda azimle yürüyoruz" dedi.

Erdoğan: Her geçen gün daha iyi konuma geliyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Büyük Çamlıca Camii'nde kıldı. Namaz sonrası gündeme ilişkin olarak basın mensuplarına kısa değerlendirmelerde bulunan Erdoğan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı da uyarılarda bulundu.

"Farklı bir dönemden geçiyoruz. Bu salgın döneminin içinde bizim istirhamımız bu uyarılara lütfen dikkat edersek çok hayırlı olacaktır. Gerek vefatlar gerek hastanede yatan vatandaşlarımız, ülkemiz milletimiz için bir uyarı" diyen Erdoğan, şöyle devam etti:

"Bizim de Müslümanlar olarak bu uyarılardan nasibimizi almamız, hassas olmamız lazım. Dünyada bu konuda en hassas bizim olmamız lazım. Sağda solda konuşulanlara hiç dikkate almayın. Ülkemiz her alanda ekonomide, ulaşımda, enerjide devamı gelecek geliyor. Her geçen gün daha iyi konuma geliyoruz. Sizlerden dua bekliyoruz, bizler de bu yolda azimle yürüyoruz."

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AFET BÖLGESİ'NE GİDİYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, ''Giresun birçok ilçesiyle büyük felaket yaşadı. Pazartesi Giresun'da olacağım.Bütün mesele en az hasarla vatandaşlarımızın sıkıntılarını gidermek" açıklamasında bulundu.