Bursa
Puslu
4.2°
enBursa Haber

Erdoğan'a yakın isme EYT dosyası

GÜNCEL , 06 Ağustos 2019 Salı, 14:16

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ulaşarak, sorunlarını ilk ağızdan aktarmayı amaçlayan emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) her yolu deniyor. Kocaeli, Sakarya ve Düzce'deki EYT'liler, Erdoğan'a yakın olduğu öne sürülen bir isme dosya sundu.

Erdoğan'a yakın isme EYT dosyası

25'inci ve 27'inci dönem AK PARTİ Sakarya Milletvekili Adayı, İstiklal Gazetesi Köşe Yazarı Cihan Saraç, EYT'lilerle bir araya geldi.

Erdoğan ailesine yakınlığıyla bilnen Cihan Saraç, ziyarete ilişkin sosyal medyadan yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı:

'SORUN KASITLI OLARAK ÖTELETİLİYOR'

"Toplumsal sorunlarını bizlerle paylaşmak isteyen, dertlerini anlatmak için gelen #Eyt temsilcileri ile söyleyişi yaptık. Halkın ve milletin tek çözümü Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Bu sorundan diğer kesimler nemalanma peşindedir."

"Toplumsal sorun içinde #Eyt görüyorum. Ben bazı siyasi kesimlerin, beklentiler içinde olanların bu sorunu kasıtlı ötelettiğini düşünüyorum.. Hedef Başkan Erdoğan yıpratmak."

Sabırlı olmak gerekiyor. Bana bir vatandaş olarak soruyorsanız, b enim tanıdığım tek kişi var @RTErdogan'dır. Bundan rahatsız olan çok kişi olsa da bu böyle. Sizlerin sorunlarını şahsi olarak tanıdım, yetkililere ileticeğimden şüpheniz olmasın."