Bursa
Açık
22.7°

Emre Kınay gazetecilerle tartıştı!

MAGAZİN , 11 Haziran 2020 Perşembe, 14:20

Emre Kınay, önceki gün Cihangir'de objektiflere yansıdı. Kınay, kendisini görüntüleyen basın mensuplarıyla tartıştı.Sevgilisiyle olduğu esnada dışarıda kayıt yapan basın mensuplarını gören Emre Kınay, sinirlenip bağırmaya başladı. Oyuncu küfür ve hakaretler savurdu.

Emre Kınay gazetecilerle tartıştı!

MEKANIN SAAT 24.00'DA KAPALI OLMASI GEREKİYOR

Geçtiğimiz günlerde normalleşme adımları sonrasında açılan restoran ve kafeler için yeniden bir düzenlemeye gidilmiş, lokanta, kafe, gibi işletmelerin kapanış saati 22'den 24'e uzatılmıştı.

SANA MI SORACAĞIM!

Muhabir, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Kadıköy belediye başkanlığına adaylığını koyan Emre Kınay'a "Saat 24.00'ü geçmesine rağmen halen mekandasınız. Belediye başkanı seçilmiş olsaydınız böyle bir duruma müsaade eder miydiniz?" diye sordu. Önce "Hesabı kapattım, tuvalete gittim geldim, şimdi de eve gidiyorum" diye açıklama yapan oyuncu, daha sonra sinirlerine hakim olamadı, "Hangi saatte eve gideceğimi sana mı soracağım?" diyerek muhabirin üzerine yürüdü.

MEKANA CEZA KESİLDİ

Diğer basın mensupları araya girerek Emre Kınay'ı sakinleştirmeye çalıştı. Her iki taraf da karakola giderek birbirinden şikayetçi oldu. Saat yasağına uyulmadığı için mekana da ceza kesildi.