Bursa
Çok Bulutlu
14.9°

Emirhan Aydoğan'dan özel açıklamalar

BURSASPOR , 29 Mart 2020 Pazar, 14:29

22 yaşındaki futbolcu yaşanan süreci ve takımı enbursa'ya değerlendirdi.

Emirhan Aydoğan'dan özel açıklamalar

Bursaspor'un kendisinden çok şeyler beklediği isimlerin başında geliyor Emirhan Aydoğan...Sezona fırtına gibi başlayan ancak ardından inişler çıkışlar yaşayan genç futbolcu, enbursa.com'un sorularını yanıtladı.

Liglerin tatil edilmesinin ardından evde çalışmalarına devam ettiğini belirten Emirhan 'Öncelikle bu zorlu süreçte herkes sağlık sıhhat diliyorum. Rabbim, hastalara şifa versin. Biz de evden dışarı çıkmıyoruz. İdmanlarımıza kulübümüzün verdiği program dahilinde yapıyoruz. Evde durmak sıkıcı ama bu süreci atlatmak çok önemli. Ligler artık başlasın istiyoruz' dedi.

Bu sezon mutlaka Bursaspor'u Süper Lig'e çıkaracaklarını ifade eden 22 yaşındaki futbolcu 'Biz Süper Lig'e çıkacağız. Bunun başka yolu yok. Çok kritik bir virajdayız. 6 maç hata yapma şansımız yok. İnanın, tüm takım olarak buna odaklandık. Ortada bir belirsizlik var fakat işimize de odaklanmış durumdayız. Sezon içersinde inişler çıkışlar yaşadık. Burası çok farklı bir lig. Kalite anlamında bizimle aynı olmayan takımlara karşı yenilgiler yaşadık. Buraya adapte olmadan Bursaspor'u layık olduğu yere çıkartacağız' diye konuştu.

Kendi performansı hakkında da konuşan Emirhan şunları söyledi: 'Her sene benim için ayrı bir hikaye. Külübe de veya tribünde oturduğum vakit tabii ki üzülüyorum. Ancak kendime çok şeyler kattım. Saha dışında bile olsam kendimi geliştiriyorum. Tek amacım kendimi geliştirmek ve kulübüm Bursaspor'a faydalı olabilmek'