Bursa
Az Bulutlu
21.3°

Emina Jahovic o iddiaları yalanladı

MAGAZİN , 05 Ocak 2020 Pazar, 16:23

Emina Jahovic, yılbaşı gecesini eski eşi Mustafa Sandal'la kutladığı için, 'yeniden evlenecekler' iddialarını yalanladı

Emina Jahovic o iddiaları yalanladı

Mustafa Sandal ile geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran Emina Jahovic Etiler'de bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Jahovic; "Biz Mustafa ile gerçekten çok iyiyiz. Boşanırken bile aramız çok iyiydi. Hatta boşandıktan sonra eve geldik, çocuklarla birlikte döner yedik. Bence örnek olmak lazım. Bizim hiçbir kavga, gürültümüz yok." açıklamasını yaptı.

"BİRBİRİMİZİ SEVİYORUZ"

Biz birbirimizi seviyoruz. Evet, aşk bir yere kadar olabilir ve biter ama ondan sonra biz birimize saygı ve destek veriyoruz. Çocuklar için çok önemli, bizim için de... Mustafa, hep en yakın arkadaşım ve dostum olarak kalacak.

"ARKADAŞIZ"

Jahovic, muhabirlerin "Bundan sonra çocuklar için bir araya gelir misiniz?" sorusuna, "Yok, bence o kadar da değil. Çocuklarımız oldukça olgun, istemezler. Biz Mustafa ile arkadaşız" şeklinde yanıt verdi.

"TATİL YAPAMADIM"

Bu sene yoğun için tatil yapamadığını dile getiren Jahovic, "Ben çalışmaktan tatil yapamadım. Biliyorsunuz benim kozmetik markasının nisan ayında lansmanı olacak. Çok büyük bir iş gerçekten. O yüzden hiç tatilim olmadı. Şu an yaptığım iş bile benden büyük olacak" dedi.

"BÖYLE ÇOK MUTLUYUM"

"Aşk hayatınız nasıl gidiyor?" sorusuna Jahovic, "Ben böyle çok mutluyum" şeklinde yanıt verdi.