Bursa
Az Bulutlu
23.7°

Emin Adanur tüm gerçekleri anlatıyor

BURSA , 06 Eylül 2020 Pazar, 17:04

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin enBursa.com ofisinin geçici olarak bulunduğu binayla ilgili aldığı yıkım kararının yankıları sürerken EA Medya ve Ergünkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, süreç içinde yaşanan tüm gerçekleri canlı yayında açıklayacak. Adanur, enBursa.com sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacak programda bu akşam saat 22:30'da Türker Akıncı'nın konuğu olacak.

Emin Adanur tüm gerçekleri anlatıyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin enBursa.com'a yönelik yıkım kararı kent kamuoyunda büyük tepkiye yol açarken, söz konusu karar yargı tarafından durdurulmuştu.

Nilüfer Belediyesi'nin ortaya koyduğu belgelerle de Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin söz konusu alanla ilgili hiçbir hak ve yetkisi olmadığı ortaya çıkmıştı.

EA Medya ve Ergünkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, Bursa kamuoyunda tepki ile karşılanan süreç ile ilgili tüm gerçekleri canlı yayında anlatacak.

Adanur'un enBursa.com yazarı Türker Akıncı'nın konuğu olacağı program bu akşam saat 22.30'da enBursa.com sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacak.