Bursa
Parçalı Bulutlu
19.4°

Elimizdeki en değerli şey sevgimizi paylaşmak

MAGAZİN , 30 Ağustos 2020 Pazar, 17:02

Geçtiğimiz hafta anneannesini kaybeden oyuncu Belçim Bilgin, kendisine baş sağlığı dileklerini sunan sevenlerine teşekkür etti. Bilgin, "Elimizdeki en değerli şey, şu an ve sevdiklerimiz yanımızdayken sevgimizi paylaşmak, emek vermek hesapsızca... Acımı paylaşmak için gönderdiğiniz tüm mesajlar için teşekkür ederim. Sevgilerimi gönderiyorum her birinize" ifadelerini kullandı

Elimizdeki en değerli şey sevgimizi paylaşmak

Geçtiğimiz günlerde 'Dade Müslime' diye seslendiği anneannesini kaybeden Belçim Bilgin, acısını Instagram hesabından duyurmuştu. Bilgin, önceki gün bir paylaşımda daha bulunarak yaşam ve ölümle ilgili düşüncelerini dile getirdi.

37 yaşındaki oyuncu, kendisine baş sağlığı dileklerini ileten takipçilerine şu sözlerle teşekkür etti:

Yaşam ve ölüm, hayatı daha anlamlı kılan şey bir gün son bulacak olması... Form değiştiriyor, bir fikir, sevgi, enerjiye dönüşüyoruz. Aslında cevabını ölümlü kimsenin bilemediği en gizemli soru ama bildiğimiz bir şey var! Elimizdeki en değerli şey, şu an ve sevdiklerimiz yanımızdayken sevgimizi paylaşmak, emek vermek hesapsızca... Acımı paylaşmak için gönderdiğiniz tüm mesajlar için teşekkür ederim. Sevgilerimi gönderiyorum her birinize.