Bursa
Açık
28°

Elçin Sangu ' İyi Günde Kötü Günde' hakkında konuştu

MAGAZİN , 03 Eylül 2020 Perşembe, 12:23

Yaşam enerjisine uygun işlerde rol almayı tercih ettiğini söyleyen Elçin Sangu, Star TV'de yayınlanacak İyi Günde Kötü Günde dizisi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sangu, "Klasik ara bozan kadın üçgeni izleyemeyecekler. Hayatın tesadüfleri üzerinden oluşan bir üçgen. Dizimizde her karakterin bir alt hikayesi var ve zamanla göreceğiz" ifadelerini kullandı.

Elçin Sangu ' İyi Günde Kötü Günde' hakkında konuştu

L'Officiel Dergisinin eylül sayısına kapak olan Elçin Sangu, yeni dizisi İyi Güne Kötü Günde hakkında konuştu.

2020-2021 Sonbahar-Kış modasını yansıtan kostümler giyen Sangu, Star TV ekranlarında yayınlanacak olan dizisi için objektif karşısına geçti. Yeni projesi için oldukça heyecanlı olan Sangu, "Gülmeyi, eğlenmeyi çok seviyorum o nedenle iyi Günde Kötü Günde gibi işler benim de yüzümü güldürüyor ve yaşam enerjime uyuyor" dedi.

Dizideki aşk üçgenin klasik bir aşk üçgeni olmadığına dikkat çeken oyuncu dizideki karakterler ile ilgili ise şu açıklamaları yaptı: "Klasik ara bozan kadın üçgeni izleyemeyecekler. Hayatın tesadüfleri üzerinden oluşan bir üçgen. Dizimizde her karakterin bir alt hikayesi var ve zamanla göreceğiz. En önemlisi bu dizide aslında gerçekten kötülük yapmak için kötü olan bir karakter yok."

Elçin Sangu, İyi Günde Kötü Günde dizisinde Leyla karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.