Bursa
Çok Bulutlu
14.9°

El ele gerçekleştirilecek hayallere

MAGAZİN , 01 Eylül 2020 Salı, 12:07

Son olarak tatile çıktığı 7 milyon dolarlık yatıyla gündeme gelen Cristiano Ronaldo ve ailesi tatile devam ediyor. Ronaldo'nın çocuklarının annesi Georgina Rodriguez son yaptığı paylaşımı, "El ele, gerçekleştirilecek hayallere" notuyla yayınladı.

El ele gerçekleştirilecek hayallere

Cristiano Ronaldo ve sevgilisi Georgina Rodriguez dört çocuklarıyla birlikte tatile devam ediyor. Ronaldo ve 26 yaşındaki Rodriguez, İspanya'nın gözde tatil beldelerinde denizin ve güneşi tadını çıkarıyor. Rodriguez, sık sık sosyal medya hesabından tatilde çekilen pozlarını paylaşıyor. Genç model, son olarak Ronaldo ve çocuklarıyla birlikte çekilen bir pozlarını Instagram sayfasında yayınladı.

Rodriguez son tatil karesini, "El ele, gerçekleştirilecek hayallere" notuyla paylaştı.

Georgina Rodriguez ile Cristiano Ronaldo'nun ailesinin dört tane çocuğu bulunuyor. Ailenin dört çocuğundan biri olan Alana çiftin birlikteliğinden dünyaya geldi. Diğer üç çocuğun annesi ise Rodriguez değil. Ronaldo'nun Alana dışında kendi adını taşıyan 10 yaşında bir oğlu ile üç yaşında Eva Marie, Mateo adında biri erkek diğeri kız ikizleri bulunuyor.

Rodriguez'in geçtiğimiz günlerde giydiği bir kıyafet nedeniyle akıllara çiftin yeni bir bebekleri mi olacağı sorusunu getirmiş ve yıldız futbolcunun 5. kez baba olacağı iddiaları ortaya atılmıştı.