Bursa
Açık
22.1°

Eğlence sektörüne 'Makara Bademli' imzası

MAGAZİN , 25 Temmuz 2020 Cumartesi, 16:50

Eğlence sektörü, canlı müzik, kulüp anlamında yeniliklere açık olan şehrimiz Bursa'da eğlenceye yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Makara Bademli, geçtiğimiz akşam düzenledikleri lansman ile açılışı gerçekleşti. Bursa'da çeşitli mekanlarda işletmecilik yapan Nihal Tüfenk'in işletme müdürü olduğu, Kayra Başaran'ın imzasını taşıyan 'Makara Bademli', Akın Soy'un sahnesiyle renklendi.

Eğlence sektörüne 'Makara Bademli' imzası

Bademli mevkiinde açılışı gerçekleşen Makara Bademli'nin işletme müdürü Nihal Tüfenk, farklı bir konsept ile sezona giriş yapmayı planladıklarını dile getirdi. Pandemi süreci sebebiyle sakin bir program ile açılış gerçekleştirdiklerini söyleyen Tüfenk, her kesime hitap edebilecek ortam hazırladıklarını, gerçekten eğlenmek isteyen herkesin bir şeyler bulabileceği bir mekan yapmak istediklerini belirtti.

Zengin menü içerikleriyle misafirlerin damak zevkine göre yemek yiyebileceklerini, öncelikli kurallarının fix menü gibi bir uygulamalarının olmadığının altını çizen Tüfenk, belli bir fiyat politikasının olmadığını ve fiyatların çok uygun olduğunu belirtti.

İşletme Sahibi Kayra Başaran ve İşletme Müdürü Nihal Tüfenk

Makara Bademli olarak açılışını gerçekleştirdikleri işletmenin ilerleyen süreçte Makara Clup, Makara Live olarak da hizmet vereceklerini belirten Nihal Tüfenk, tüm Bursalı eğlence severleri ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını dile getirdi.